Vloerkleed Luxor 56
Het verhaal van dit vloerkleed
Het Luxor kleed van Eurogros in kleur 56 is een vloerkleed uit de collectie Meet&Maak 2026 dat volledig op maat wordt gemaakt. Er zijn geen vaste afmetingen: u bepaalt zelf de gewenste rechthoekige maat, met een breedte tot 400 cm. Zo past dit kleed altijd exact in uw ruimte, van woonkamer tot slaapkamer. Materiaal en uitvoering Luxor is vervaardigd uit 100% heatset polypropyleen, met een poolhoogte van 45 mm voor een dik en zacht loopgevoel. De prijs bedraagt 105 euro per vierkante meter. Omdat elk kleed op maat wordt gemaakt, geldt een levertijd van 4 tot 6 weken. Ook in andere kleuren Dit model is naast kleur 56 leverbaar in twee andere kleuren, zodat u kunt kiezen wat het beste bij uw interieur past. Bekijk de mogelijkheden zelf in onze showroom in Enschede of laat u vrijblijvend adviseren over de juiste maat.
Specificaties
| Merk | Eurogros |
|---|---|
| Vorm | Maatwerk |
| Kleur | 56 |
| Serie | Luxor |
| Maatwerk | Ja, elke maat |
| Collectie | Meet&Maak 2026 |
| Levertijd | 4-6 weken |
| Materiaal | 100% Polypropyleen heatset |
| Poolhoogte mm | 45 |
Veelgestelde vragen
Kan ik de Vloerkleed Luxor 56 op maat laten maken?
Ja. Naast de standaardmaten wordt de Vloerkleed Luxor 56 door Karpi in elke gewenste maat voor je gemaakt, op de centimeter nauwkeurig en in verschillende vormen. In de kiezer hierboven kies je een vorm, vul je jouw maten in en zie je direct de prijs. Maatwerk wordt speciaal voor jou geproduceerd in 6 tot 8 weken.
Wat is de levertijd van de Vloerkleed Luxor 56?
Dit kleed wordt speciaal voor jou op maat gemaakt. Reken op een levertijd van 6 tot 8 weken.
Hoe onderhoud ik dit vloerkleed?
Regelmatig stofzuigen zonder roterende borstel houdt de pool mooi. Vlekken dep je direct met een licht vochtige doek, van buiten naar binnen. Draai het kleed af en toe een halve slag zodat het gelijkmatig belast wordt.
Is dit een origineel Eurogros-vloerkleed?
Ja. Mokana Meubelen is officieel dealer van Karpi en levert de originele Eurogros-collectie van Karpi. Je bestelt dus rechtstreeks uit het actuele programma, met de volledige maatwerk-mogelijkheden van de fabrikant.
Vloerkleed Luxor 56 in precies jouw maat en vorm
Elke maat op de centimeter nauwkeurig, in de vorm die bij jouw ruimte past. Twijfel je over de maat of vorm? Onze interieuradviseurs denken graag met je mee.
Laat jouw samenstelling gratis controleren


