- 14 dagen
- 2 jaar garantie
- 14 dagen bedenktijd
- Eigen bezorgdienst
- Bezorging door heel Nederland
- Showroom van 3000 m2 in Enschede
- 14 dagen bedenktijd en retour
- 2 jaar fabrieksgarantie
Betaal vooraf, achteraf of in 3 termijnen
Kies wat jou uitkomt: vooruit betalen, achteraf via Klarna of gespreid in 3 termijnen. Bij levering kun je ook contant of met pin betalen.
CBW-erkend meubelbedrijf
Mokana is CBW-erkend. Dat geeft je minimaal 2 jaar garantie, een aanbetalingsgarantie als wij onverhoopt failliet gaan en toegang tot een onafhankelijke geschillencommissie.
Veilig betalen, ook achteraf met Klarna
Omschrijving
TV-meubel Josh 180 cm van Eleonora is gemaakt van eikenhout met eiken fineer, afgewerkt in een warme bruine tint. Het biedt een stevige, ruime plek voor televisie en mediaspullen in de woonkamer.
Met een breedte van 180 centimeter geeft dit TV-meubel voldoende opbergruimte en overzicht in de woonkamer, zonder de ruimte te overheersen. De maat maakt het geschikt als rustpunt onder een groter televisiescherm, met ruimte ernaast voor bijvoorbeeld een decoratief object of plant.
Het meubel is gelakt afgewerkt, wat het hout beschermt en het bruine kleurverloop van het eikenfineer laat zien. Eikenhout kent een natuurlijke nerftekening, waardoor elk exemplaar net iets anders oogt en het meubel een ambachtelijke uitstraling krijgt.
Dankzij de eiken samenstelling voelt het meubel degelijk aan en past het in een woonkamer waar warmte en karakter samenkomen met een tijdloze, rustige vormgeving.
Specificaties
- Merk: Eleonora
- Materiaal: Eikenhout en eiken fineer
- Afwerking: Gelakt
- Afmetingen: 180 x 42 x 43 cm
Dit TV-meubel maakt deel uit van de Josh-serie, waarbinnen meer meubels in dezelfde stijl en afwerking te vinden zijn. Kom gerust langs in onze woonwinkel in Enschede om de Josh-serie in het echt te bekijken.
Specificaties
- Kleur
- Bruin
- Montage
- Geen montage nodig
- Afwerking
- Gelakt
- Diepte
- 42 cm
- Hoogte
- 43 cm
- Materiaal
- Eikenhout | Fineer
- Breedte
- 180 cm
- Gewicht
- 48 kg
“Na een slechte ervaring bij een andere woonzaak hebben wij vanwege de korte levertijd die aangegeven stond op de website gekozen voor Mokana meubelen. Na contact met een medewerker bleken zij de wachttijd echt na te kunnen komen en was onze tafel na 1 week al binnen. Wij zijn ontzettend tevreden met zowel de jongen die de tafel kwam leveren en zo vriendelijk was om de tafel te tillen naar het balkon zodat wij de tafel naar binnen konden krijgen, als met de snelle levering én de prachtige tafel.”
“Vandaag eettafel ontvangen, prachtig. Goede bezorger, werkt netjes, neemt alle verpakkingen weer mee. Levertijd precies zoals gezegd. Koop zeker weer bij jullie!!!”


























